Gençlikçesine Yaşayın !
Gençlikçesine Yaşayın !
Gençlikçesine Yaşayın !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seleymin Hello

3 posters
YazarMesaj
BaD_BoY1903

BaD_BoY1903

Burç Yengeç çin astrolojisi Köpek
Rep : 0
Doğum tarihi : 20/07/94

Seleymin Hello Empty
MesajKonu: Seleymin Hello   Seleymin Hello Icon_minitimePerş. 16 Tem. 2009, 18:56

rapin yeni saçmasıyım acemice yaşam sürmekteyim parmakla gösterilenlerdenim arkamdan anethema empriuma sawaş açsada epica hep lanet okusada şarkılarında bana yine tınlamam güler gecerim bu halimle gurur duyarım boş kaldırımlarda yatar kalkarım bu pis doluyaşam benden sorulur her gece barlarda sefamı sürerim sorumsuzca yaşar ölümü beklerim rapcilerden kimseyi tanımam asıl tarzım ölümüne rock ben bu alemin yenisiyim ister sallayın ister sallamayın ben acemi rapciyim benim asıl amacım geyik muhabbet kim nederse tın derip gecerim herkesten de daha deliyim önüme çıkanı delik deşik ederim ÖLÜM KAN TOPRAK bunlar benim dier parçam hey dostlar son sözüm bunlar (CWP YAZMADAN GECMEYİN İSTER BEGENİN İSTER KÖTÜ DİYİN BEN EGLENDİM SİZDE EGLENİN) Very Happy
BENDE ÜMİT TANIYAN TANIR XD TANIMAYAN TANISIN DİE YAZIORUM ZATEN YAŞIM 15 BU AYIN 20 SİNDE 16 GELECEK AYDA 17 YAŞINA BASCAM XD PC BAŞINDA OTURUORUM
YsmN

YsmN

7
Burç Aslan çin astrolojisi Kaplan
Rep : 12
Doğum tarihi : 25/07/14
İş/Hobiler : WebDesign
Lakap : Yasmin

Seleymin Hello Empty
MesajKonu: Geri: Seleymin Hello   Seleymin Hello Icon_minitimePerş. 16 Tem. 2009, 20:37

Hoşgeldin Ümt (;
http://nefesdizisifanclup.eniyiforum.net/index.htm
ŞeYdA

ŞeYdA

Rep : 1

Seleymin Hello Empty
MesajKonu: Geri: Seleymin Hello   Seleymin Hello Icon_minitimePerş. 16 Tem. 2009, 21:07

hoşgeldin :d
YsmN

YsmN

7
Burç Aslan çin astrolojisi Kaplan
Rep : 12
Doğum tarihi : 25/07/14
İş/Hobiler : WebDesign
Lakap : Yasmin

Seleymin Hello Empty
MesajKonu: Geri: Seleymin Hello   Seleymin Hello Icon_minitimePerş. 16 Tem. 2009, 21:13

Geldiği gibi gitti zaten Wink konu kilit + çöp .Üye kalıcı olarak IP adresinden banlandı.
http://nefesdizisifanclup.eniyiforum.net/index.htm

Seleymin Hello
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seleymin Hello